• drone kiralama
  DRONE
  KİRALA
  Projenize değer katacak yenilikler için
  YAPTIKLARIMIZ İLETİŞİM
 • drone kiralama
  NE YAPARIZ?

  Projenizin reklam tanıtımı için

  web,mobil yazılım ve tanıtım filmi animasyon
  Siz Hayal edin biz geliştirelim
 • drone kiralama hizmeti ankara
  DRONE ?
  KİRALA
  Projenize değer katacak yenilikler için
  YAPTIKLARIMIZ İLETİŞİM
reklam tanıtım filmi
REKLAM TANITIM

Reklam Tanıtım Filmi Çekimi

Havadan ve yerden çekimlerle projenizi müşterilerine tanıtmak ister misiniz ?

drone ile hali hazır harita
HALİ HAZIR HARİTA

3D-2D haritalama

Proje alanınızı ortofoto,3D-2D haritalama drone ile hali hazır haritlama 3D animasyonlu haritalama.

web tasarım
YAZILIM DESTEĞİ

Mobil yazılımlar

Projenizi geliştirecek mobil yazılımlar ve web tasarım seo hizmetleri için size desteğiz.

NE YAPARIZ

Sümer Prodüksiyon Reklam Tanıtım. 3D Haritalama Drone Kiralama Mobil yazılım Web Tasarım Seo Katalog dizaynı Creative Hizmetler

Pek çok hizmeti tek merkezden size paket olarak sunmaktayız.

Alanında uzman ,Bilgisayar mühnedisinden coğrafya uzmanına kadar farklı yetenekleri kadrosundan bulunduran bir firma olarak sizedestek olamaya hazırız..

drone kiralama ankara,istanbul,izmir,bodrum,bursa
3 ADIM
DRONE NASIL KİRALANIR?

Hizmet aşamaları

drone kiralama istanbul

1İSTEĞİNİZ

Bize amacınızı anlatın fikrinizi geliştirelim.

İletişim

2PLANLAMA

Projenizi gerçekleşme aşamları ve gerekli ekipmen ve süre planlaması

İletişim

3FİYAT

En uygun fiyat çözümleri için buradayız.

İletişim

Ankara Drone Kiralama

Fabrika tanıtım filmleri Ankara,Reklam Tanıtım Ankara,Kurumsal tanıtım Filmi Çekimi,Fabriha havadan çekim,Emlak Drone Çekimi,Arsa dron çekimi Ankara,etkinlik çekimi Ankara,Organizasyon çekimi,Canlı yayın aktarımı,Reji masası,Klip çekimi dron kiralama Ankara,Mobil yazılımlar, için gereken tüm ekipmanlar ve drone kiralama hizmetini Ankara merkezimizde vermekteyiz

Ankara Drone kiralama ve havadan çekim için en makul fiyatları veriyoruz. Makina parkımızda Dji inspare 2 ,Dji inspare Pro,Dji P4 Pro,Dji Mavic Platinum ,Dji Mavic White Pro ,Dji S1000 olmak üzere Ankara'da altı adet pro serisi drone bulunmaktadır. Türkiyenin pek çok noktasında kiralam hizmeti vermekteyiz. İstanbul,Ankara ve bodrum da şubelerimiz çoğu şehirde ise temsilcilerimiz bulunmaktadır. Siz de alanından uzmanlaşmış ,Reklam tanıtım için kadraj bilgisine sahip deneyimli pilotlarımızla projeniz için bizi tercih edin. Drone Kiralama,Ortofoto,2D-3D haritalama,Kübaj hesapları dahil pek çok landa iş gören dronları hayatınızı kolaylaştırmak için kullanın zamandan kazanın.

Ankara Prodüksiyon Firması Sümer Prodüksiyon

ANKARA ilinde hava çekimi , havadan çekim , havadan görüntüleme , tanıtım filmleri ve drone kiralama alanında tüm hizmetler Altındağ’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Akyurt’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Ayaş’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Bala’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Beypazarı’nda havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çamlıdere’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çankaya’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çubuk’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Elmadağ’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Etimesgut’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri.
Evren’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Güdül’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Gölbaşı’nda havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Haymana’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kalecik’te havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kazan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Keçiören’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kızılcahamam’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Mamak’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Nallıhan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Polatlı’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Pursaklar’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Sincan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Şereflikoçhisar’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Yenimahalle’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Düğün ve Düğün Hikayenizi havadan drone ile çekimi

Web Adreslerimiz

 • sümer Web Reklam Tanıtım
 • Ankara Drone Kiralama
 • İstanbul Drone Kiralama
 • Bodrum drone Kiralma
 • Drone Kiralama
 • Bodrum drone Kiralama
 • İzmir drone Kiralama
 • İzmir drone Kiralama
 • Drone Piloto Kirala
 • Ankara Reklam Tanıtım Drone Kiralama

  havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Düğün ve Düğün Hikayenizi havadan drone ile çekimi fiyatlarını mı merak ediyorsunuz ? Projenizin ayrıntıları ile fiyat bilgilendirmesi netleşmektedir. Gerekli bilgi için bize ulaşın en doğru fiyatı alın.

 • Tel: +905055065766
 • Email: destek@sumerweb.com
 • Ankara ANKARA ilinde hava çekimi , havadan çekim , havadan görüntüleme , tanıtım filmleri ve drone kiralama alanında tüm hizmetler Altındağ’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Akyurt’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Ayaş’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Bala’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Beypazarı’nda havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çamlıdere’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çankaya’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Çubuk’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Elmadağ’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Etimesgut’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Evren’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Güdül’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Gölbaşı’nda havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Haymana’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kalecik’te havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kazan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Keçiören’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Kızılcahamam’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Mamak’ta havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Nallıhan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Polatlı’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Pursaklar’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Sincan’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Şereflikoçhisar’da havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri. Yenimahalle’de havadan fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntüleme , havadan çekim , drone kiralama hizmetleri.

  Drone ile 3D haritalama ,Drone ile 2B hartilama ,Ortofoto,3D modelleme ve yol, inşaat boru hattı akslarınızın drone ile çekimi için size destek olmaya hazırız.

 • Tel: +905055065766
 • Email: destek@sumerweb.com
 • DRONE KİRALAMA

  Sümer Web Reklam Tanıtım

  Merhaba Drone kiralama fiyatları için merak ettiklerize dair sorular varsa bize iletişim bölümünden ulşaabilirsiniz.

  Drone kiralama fiyatları:


  Saatlik

  500

  1 Saatlik

  • 4K Video
  • 5 Noktadan Fotoğraf
  • Ham done Teslimi
  • Şehir içi ücretsiz ulaşım
  • Ücretsiz Keşif
  • Video + Fotoğraf Teslimi
  İLETİŞİM

  Günlük

  750

  Günlük

  • 4K Video
  • 5 Noktadan Fotoğraf
  • Ham done Teslimi
  • Şehir içi ücretsiz ulaşım
  • Mavic Platinum
  • Video + Fotoğraf Teslimi
  İLETİŞİM

  Reklam Tanıtım Filmi

  2500

  Seslendirme Hariç

  • Birden fazla seslendirme dili
  • Tanıtım yazıları
  • Logo Animasyon
  • Color Correction
  • Drone ile havadan çekim
  • Sony 6500 yer kamerası
  İLETİŞİM